اعضاء تولیدکننده باتری های صنعتی و ذخیره ساز انجمن تولیدکنندگان باتری

انجمن تولیدکنندگان باتری

شرکت صبا باتری

صبا باتری

شرکت توسعه منابع انرژی توان، با هدف پشتیبانی منسجم از نیروهای مسلح درحوزه انرژی و مشارکت در طرح های ملی مرتبط با انرژی در سال 1390 تاسیس شد

زیر ساخت این شرکت همان شرکت سهامی باتریسازی نیرو است که ده ها سال در ایران و جهان آن را با برند خوشنام صبا باتری می شناسند.

 

شرکت توان با برخورداری از ظرفیتهای صنعتی مبتنی بر فناوری روز به عنوان مرجع اصلی تامین نیاز نیروهای مسلح، شرکتی است که در عرصه نیازهای کشور به انرژی نیز به عنوان شرکت و نهاد معتبر و تاثیرگذار حضور دارد و در طرحهای اولویت دار ملی با سایر سازمانها و نهادهای قانونی کشور همکاری می نماید.

حوزه فعالیت شرکت توسعه منابع انرژی توان به طور خلاصه عبارت است از تحقیق، طراحی و توسعه سامانه ها و آرایه های پیشرفته هیبریدی متشکل از سیستم های تولید انرژی، سیستم های ذخیره ساز و خدمات مدیریت مصرف انرژی

ساختار شرکت از یک ستاد مرکزی و چهار گروه صنعتی ذیل تشکیل شده است:

  • گروه صنعتی شهید درخشان (باتری نور) تولید کننده انواع باتری های استارتری مورد استفاده در خودرو
  • گروه صنعتی شهید گوهری ( باتری صدر) تولید کننده انواع باتری های سیلد، ساکن و صنعتی موارد استفاده در سامانه های ارتباطی، رایانه ای، نیروگاه ها، شناورهای دریایی و زیردریایی و لیفتراک
  • گروه صنعتی شهید حاج امینی ( تامین منابع انرژی) تولید کننده انواع باتری های حرارتی، سیلور زینک و... ابرخازن ها و انواع سامانه های تامین منابع انرژی تجدید پذیر، پیل سوختی
  • گروه صنعتی شهید عارفی (ذوب فلزات فجر) تامین کننده انواع مورد استفاده در حوزه انرژی به منظور ایجاد ظرفیتهای دانشی لازم، یک پژوهشکده و چندین دفتر طراحی، مرکز توسعه فناوری و دفتر مطالعات و آینده پژوهی در ساختار شرکت پیش بینی شده است که امروزه با برخورداری از متخصصین مجرب کشور پاسخگوی انتظارات نیروهای لشگری و کشوری هستند.

سید مجید هدایت

شرکت نیان باتری

شرکت نیان باتری

شركت نيان باتری خاوران در راستای توسعه فعالیت های گروه نیان و ارتقای توان تولیدی با استفاده از پتانسیل های موجود و توانمندی متخصصین کاربلد و علاقه مند کشور، از توان فنی- مدیریتی مجموعه نیان الکترونیک استفاده نموده و نسبت به عقد قرارداد جهت راه اندازی خط تولید باتری های سیلد اسید ، با دانش فنی و تحت لیسانس شرکت شوانگ دنگ گروپ ( چاینا شوتو) (Shuangdeng Group) که اصلی ترین تامین کننده باتری های مخابراتی برای شرکت های HUAWEI و ZTE می باشد، اقدام نموده است.

شرکت نیان باتری خاوران توانست، خط تولید خود را در کمتر از دوازده ماه در حوزه تولید انواع باتری های سیلد اسید صنعتی با آخرین تکنولوژی روز دنیا در سال 1391 راه اندازی نماید و دامنه محصولات خود را بطور مداوم توسعه دهد.

این شرکت در زمینی به مساحت 21000 متر مربع احداث گردیده و با جدیدترین دستگاه های روز دنیا به تولید 90000 باتری در سال مشغول بوده و این شرکت از آغاز تاسیس، کیفیت و مشتری مداری را سرلوحه کار خود قرار داده است و تمامی محصولات این شرکت تا رسیدن به دست مشتری به دفعات مورد تست و بررسی قرار می گیرد.

 

داریوش امانیان

شرکت پلاتین ایران

شرکت پلاتین ایران

حمید رئیسی

شرکت صنعت رایان پارس

شرکت صنعت رایان پارس

شرکت صنعت رایان پارس

شرکت تولیدی بازرگانی صنعت رایان پارس، با سابقه 25 ساله در زمینه توزیع انواع باتریهای سیلد (VRLA) در سطح کشور فعالیت می نماید، در راستای پیروی از منویات مقام معظم رهبری در سال اقتصاد مقاومتی، این شرکت اقدام به تأسیس کارخانه تولید باتریهای سیلد و ژل نموده است و در این خصوص با دریافت پروانه بهره برداری از وزارت صنعت، معدن و تجارت فعالیت تولیدی خود را آغاز نموده است

 

مهدی موحد جگرکندی

شرکت صنایع الکترونیک فاران

شرکت صنایع الکترونیک فاران

تاریخچه ی فاران

شرکت صنایع الکترونیک فاران در سال 1368 با هدف فعالیت در زمینه تولید تجهیزات الکترونیکی، مخابراتی و کامپیوتری تأسیس گردید. نام فاران برگرفته از نام عبری کوه جبل النور است که حضرت محمد(ص) در آنجا به رسالت مبعوث شدند. ( برگرفته از متن دعای سمات). 

عمده تمرکز شرکت صنایع الکترونیک فاران تولید و توزیع انواع یو پی‏ اس و باتری و تجهیزات دیگری از جمله استابلایزر و اینورتر می باشد که در راستای انتقال دانش فنی و تکنولوژی به داخل کشور و تولید تجهیزاتی با کیفیت بهتر و قیمت مناسب تر، نسبت به عقد قراردادهای تولید مشترک با چندین کمپانی معتبر اروپایی و آسیایی اقدام نموده است. این شرکت با افتتاح خط توسعه تولید باتری در سال 1388 با حضور معاونت وزارت صنایع و معادن، و گسترش کارخانه به فضای کلی بالغ بر 8900 متر مربع در استان کرمانشاه، و دفتر مرکزی با فضای کلی بالغ بر 2000 متر مربع در استان تهران شهرک فناوری پردیس با بهره گیری بیش از 100 نفر پرسنل متخصص و فنی در حال فعالیت می باشد و همچنین محصولات خود را از طریق بیش از  50 نمایندگی در سراسر ایران ارائه می نماید.

حمید رضا ادیبی

شرکت پویان پیل پرتو ماندگار

شرکت پویان پیل پرتو ماندگار

 

مرتضی یدالهی

به بالای صفحه بردن