ضمن تبریک به مدیرعامل محترم شرکت صنایع الکترونیک فاران ، جناب آقای ادیبی به مناسبت کسب لوح تقدیر واحد نمونه استانی

 

لازم به توضیح است ، این شرکت در سال ۱۳۶۸ با هدف فعاليت در زمينه توليد تجهيزات الکترونيکي، مخابراتي و کامپيوتري تأسیس گردید. نام فاران برگرفته از نام عبری کوه جبل النور است که حضرت محمد(ص) در آنجا به رسالت مبعوث شدند. ( برگرفته از متن دعای سمات). 

عمده تمرکز شرکت صنایع الکترونیک فاران تولید و توزیع انواع یو پی‏ اس و باتری و تجهیزات دیگری از جمله استابلایزر و اینورتر می باشد که در راستای انتقال دانش فني و تکنولوژي به داخل کشور و توليد تجهيزاتی با کيفيت بهتر و قيمت مناسب تر، نسبت به عقد قراردادهاي توليد مشترک با چندين کمپانی معتبر اروپایی و آسیایی اقدام نموده است. این شرکت با افتتاح خط توسعه تولید باتری در سال ۱۳۸۸ با حضور معاونت وزارت صنایع و معادن، و گسترش کارخانه به فضای کلی بالغ بر ۸۹۰۰ متر مربع در استان کرمانشاه، و دفتر مرکزی با فضای کلی بالغ بر ۲۰۰۰ متر مربع در استان تهران شهرک فناوری پردیس با بهره گیری بیش از ۱۰۰ نفر پرسنل متخصص و فنی در حال فعالیت می باشد و همچنین محصولات خود را از طریق بیش از  ۵۰ نمایندگی در سراسر ایران ارائه می نماید.

شایان ذکر است که این شرکت از سال ۱۳۸۳فعالیت خود را در زمینه بهره گیری از انرژی خورشیدی در مراحل طراحی، تهیه، نصب و راه اندازی و بهره برداری آغاز  نموده است. شرکت فاران با برخورداری از  تجهیزات و دستگاههای اروپایی و ژاپنی با کیفیت مناسب تولید و راندمان بالا توانسته است به یکی از مطرح ترین شرکتهای فعال در این زمینه تبدیل گردد. و تاکنون بالغ بر ۱۵ شهر و ۵۰ پروژه – سولار را با موفقيت اجرا کرده است. امروز فاران با ۲۹ سال  تجربه کاری پرارزش، گامهای بسیار موثری را در پیشبرد و ارتقا کمی و کیفی سطح محصولات و ارائه خدمات، با هدف ایجاد بالاترین سطح رضایت مشتریان برداشته است.

با آرزوی موفقیت و پیشرفت روز افزون همه صنایع تولید کشور و سربلندی ایران